Tänään klo 16:00 – 18:15 (2:15 h)

Viimeisin kommentti: Jonas noin 9 tuntia sitten
Oiva M Kare K Jonas K Roope R Veeti K Jesse A Peter S Casper K Emil P Akseli R Jonne L Rene R Ohto L Topias L Roni L Joel T Rasmus H Otto K Arttu P Iiro H Tobias G Ville Ju Veeti Vu Marco B Ville A Teemu P Toni G Sami M Ere (valm) Janne S Samuli A Niklas N Rita M Matias A Seeti K Uula S Veeti V Eetu L Akseli H Veeti S Nico P Luca V Ville Jä Leevi M Olli J Antti Elmeri M Eemil S Sami K Mikko (jojo) Ville-Veikko S Elias P Kalle S Mayella N
Konsta K Aku K Leevi V Eelis L Sampsa (Valm) Jani L Santtu (valm) Joni (valm) Ilmari (valm) Axel H Leo Z Jenina L Oliver S Artturi N Markku (huoltaja) Kari V Anttu K Elia K Miia V

Pe 27.4. klo 17:00 – su 29.4. klo 19:00 (3 päivää)

Viimeisin kommentti: Toni 6 päivää sitten
Lisätiedot: https://lionscup.fi/hockey-spring-cup-4/ 04-ikäisten AA-turnaus. Meiltä yksi AAA joukkue
Topias L Jesse A Emil P Eelis L Ville A Roni L Rene R Joel T Akseli R Rasmus H Tobias G Oiva M Casper K Ohto L Roope R Toni G Sami M Janne S Jari (huoltaja) Ville-Veikko S Elias P
Konsta K Veeti K Aku K Kare K Otto K Arttu P Iiro H Peter S Ville Ju Veeti Vu Jonne L Leevi V Jonas K Ilmari (valm) Sampsa (Valm) Santtu (valm) Jani L Paul (valm) Matias A Oliver S Akseli H Eemil S Eetu L Seeti K Antti Axel H Veeti S Luca V Veeti V Olli J Ville Jä Niklas N Artturi N Miro (jojo) Sami K Anttu K Elia K Miia V

La 28.4. klo 17:00 – 19:15 (2:15 h)

Ilmoittautuminen on päättynyt to 19.4. klo 23:59.
Otto K Oiva M Kare K Jonas K Roope R Veeti K Jesse A Casper K Emil P Jonne L Topias L Marco B Leevi V Rene R Ohto L Santtu (valm) Niklas N Uula S Rita M Leo Z Matias A Seeti K Artturi N Veeti V Luca V Eetu L Antti Nico P Oliver S Ville Jä Veeti S Olli J Leevi M Markku (huoltaja) Elias P Miia V Mayella N
Eelis L Akseli R Iiro H Veeti Vu Peter S Aku K Ville Ju Arttu P Paul (valm) Sampsa (Valm) Jani L Akseli H Axel H Anttu K Ville-Veikko S Elia K

Su 29.4. klo 15:45 – 17:45 (2:00 h)

Ilmoittautuminen on päättynyt to 19.4. klo 23:59.
Otto K Oiva M Kare K Jonas K Roope R Veeti K Jesse A Casper K Eelis L Emil P Jonne L Topias L Marco B Aku K Santtu (valm) Sampsa (Valm) Niklas N Rita M Matias A Seeti K Antti Artturi N Uula S Veeti V Luca V Eetu L Nico P Axel H Leo Z Leevi M Veeti S Olli J Elias P Miia V Mayella N
Iiro H Veeti Vu Peter S Arttu P Oliver S Ville Jä Akseli H Elia K Anttu K Ville-Veikko S

Ma 7.5. klo 17:30 – 20:00 (2:30 h)

Jesse A Oiva M Emil P Casper K Jonne L Veeti K Rene R Arttu P Joel T Jonas K Eelis L Ohto L Kasper K Otto K Alex R Veeti V Rita M Niklas N Eetu L Ville Jä Seeti K Veeti S Nico P Oliver S Elias P Anttu K Ville-Veikko S Kalle S
Topias L Iiro H Akseli R Uula S Verneri H

Ti 8.5. klo 17:30 – 19:30 (2:00 h)

Oiva M Emil P Casper K Veeti K Jonas K Jonne L Veeti Vu Arttu P Joel T Rene R Alex R Rita M Veeti V Akseli H Seeti K Veeti S Nico P Elias P Ville-Veikko S Kalle S
Topias L Iiro H Sampsa (Valm) Uula S Oliver S Verneri H

Ke 9.5. klo 17:00 – 19:00 (2:00 h)

Oiva M Emil P Casper K Veeti K Jonas K Rene R Jonne L Veeti Vu Arttu P Topias L Joel T Iiro H Alex R Rita M Veeti V Seeti K Nico P Elias P Ville-Veikko S
Uula S Oliver S Verneri H Veeti S

To 10.5. klo 17:30 – 20:00 (2:30 h)

Oiva M Emil P Casper K Veeti K Jonas K Jonne L Veeti Vu Arttu P Topias L Joel T Eelis L Iiro H Rene R Alex R Sampsa (Valm) Rita M Veeti V Niklas N Oliver S Veeti S Seeti K Nico P Elias P Ville-Veikko S
Uula S Verneri H

Lataa tiedot omaan kalenteriin tai nettisivulle

Kopioi joukkueen iCal-osoite kalenteriohjelmaasi: